logo

hofitech@hofitech.com+421-905-140-109

 

Smartmic – recyklácia odpadovej vodyČistenie odpadových vôd s opätovným využitím odpadu 

V súčasnosti dostupné technológie čistenia priemyselných odpadových vôd sú dosť nákladné, neefektívne a potenciálne nebezpečné pre životné prostredie. Naša inovácia prehodnocuje konvenčný spôsob čistenia priemyselných odpadových vôd a odpadového hospodárstva a prispieva k environmentálne vhodnej a udržateľnej výrobe. Vysoko inovatívna technológia umožňuje recykláciu odpadu a zároveň spájanie trhu s odpadovými kovmi, čistením odpadových vôd a high-tech oxidmi kovov. Pri čistení vody sa zameriavame na selektívny zber organického a anorganického odpadu a jeho premenu na priemyselné prášky s vysokým využitím v technológiach..  

InnoWaste znamená ekologickejšiu a lacnejšiu technológiu čistenia odpadových vôd a zhodnocovania odpadu

Táto technológia získava osobitný význam vo svetle najnovších environmentálnych predpisov. Celý proces spracovania je bez tekutého odpadu a je plne v súlade s princípmi obehového hospodárstva. Získaný primárny odpad sa efektívne využíva a premieňa späť na iný výrobný vstup. To znižuje produkciu odpadu a okrem nákladovo efektívneho čistenia odpadových vôd umožňuje ďalšie znižovanie nákladov a predstavuje novú obchodnú príležitosť. Technológia je plne škálovateľná: od malých podnikov až po veľké korporácie, všetci môžu profitovať z našich flexibilných riešení. Naša technologická inovácia preto zlepšuje energetickú účinnosť a znižuje ekologickú stopu čistenia odpadových vôd a výrobných procesov. Ide o produkt s významným trhovým a globálnym rastovým potenciálom a ekologickým a sociálnym vplyvom.
Bethlen Gábor Alap

© Všetky práva vyhradené - www.hofitech.sk

Webdesign

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM