logo

hofitech@hofitech.com+421-905-140-109

 

Kto sme?

HOFITECH vyvíja inovatívne technologické riešenia pre nízkoenergetickú elektroniku a priemysel čistenia odpadových vôd. Hlavný tím tvoria medzinárodne uznávaní výskumníci s interdisciplinárnym zázemím vo fyzike a chémii.

Základy boli založené v roku 2014 projektom na voľnej nohe pre segment elektroliečby a wellness. Dva roky vývojového úsilia sa úspešne pretavili do prvého produktu – miniaturizovaného elektrického generátora impulzov na stimuláciu svalov vyvinutý pre značku Nano Fitness BiroTM. V roku 2016 bola založená spoločnosť HOFITECH a stala sa výhradným vývojárom a dodávateľom týchto zariadení, ktoré už boli distribuované do Španielska, Rakúska alebo Saudskej Arábie.

S cieľom podporiť prechod na obehové hospodárstvo sa v roku 2016 začal vývoj inovatívnej technológie úpravy vysoko znečistených priemyselných odpadových vôd so zhodnocovaním odpadu. Táto technológia už bola úspešne demonštrovaná na skutočných odpadových vodách od niekoľkých miestnych spoločností. 

Spoločnosť HOFITECH identifikovala tri hlavné rastúce trhy s významným potenciálom generovať výnosy, ktoré otvárajú príležitosti pre pokročilý vývoj a environmentálne služby, v ktorých môžeme ponúknuť naše špecializované znalosti:

Inovatívne riešenia: vývoj pokročilých technológií šetrných k životnému prostrediu

Obehové hospodárstvo: z odpadu k produktu podporuje priemyselnú symbiózu

Čistenie ťažkého znečistenia: čistiaceho kalu a kontaminovanej priemyselnej odpadovej vody


Bethlen Gábor Alap

© Všetky práva vyhradené - www.hofitech.sk

Webdesign

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM