logo

hofitech@hofitech.com+421-905-140-109

 

Elektrická stimulácia svalov


Naša spoločnosť je exkluzívnym vývojárom dosiek plošných spojov pre zariadenia na elektrickú stimuláciu svalov pod značkou  Nano Fitness TM , ktorá sa už teší veľkému úspechu vo fitness a wellness centrách.

15x zmenšenie veľkosti

Naša inovácia v redukcii veľkosti produktu prináša voľnosť v pohybe počas tréningu alebo zdravotných cvičení aj vo vonkajšom prostredí. Vyvinutá základná doska EMS je menšia ako mobilný telefón a možno ju jednoducho pripnúť na technologické vybavenie vybavené vstavanými stimulačnými elektródami. Takáto veľkosť produktu poskytuje značné výhody oproti väčšine konkurentov, ktorí svoje technologické vybavenie stále prepájajú káblami so zariadením EMS veľkosti notebooku. To umožňuje nášmu obchodnému partnerovi ponúkať širokú škálu služieb, ako je zvýšenie fyzickej kondície alebo svalovej hmoty, redukcia svalovej skice alebo chudnutie.

Či amatéri alebo profesionálni športovci, náš vývoj dokáže poskytnúť riešenie šité na mieru pre každú skupinu.

Náš najnovší vývoj v tejto oblasti je určený pre rehabilitačné aplikácie "slobody v pohybe". Našou elektroliečebnou vestou sa zameriavame na jednu z najväčších chorôb súčasnosti, na problémy s chrbticou.

Bethlen Gábor Alap

© Všetky práva vyhradené - www.hofitech.sk

Webdesign

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM